TRANSPORT ŁADUNKÓW PROJEKTOWYCH

Transport ładunków projektowych jest jednym z najbardziej skomplikowanych rodzajów transportu. Trzeba przewieźć obiekt przemysłowy, linię montażu, stadion czy dużą ekspozycję bez straty czasu, a co za tym idzie – bez straty pieniędzy? R Group rozwiązuje wszystkie kwestie związane z planowaniem i przeniesieniem wszelkich ładunków projektowych.

NASZE ZALETY:

  • Projekt zoptymalizowany pod kątem kosztów. Dobieramy najlepszy z możliwych, biorąc pod uwagę wszelkie Państwa życzenia, więc przewóz będzie mniej kosztowny.
  • Szczegółowy plan i harmonogram przewozów. Tworzymy i uzgodnimy z Państwem szczegółowy harmonogram dostarczenia przesyłki, w którym są brane pod uwagę wszystkie niuanse, które wpływają na czas dostawy.
  • Monitorowanie synchronicznego ruchu pojazdu. Synchroniczne przejście wszystkich punktów kontroli stanowi główną trudność w transporcie ładunków projektowych. Stale monitorujemy położenie każdego pojazdu, który jest zaangażowany w transporcie, i szybko usuwamy ewentualne awarie. Pozwala to uniknąć straty.
  • Przygotowanie całej dokumentacji towarzyszącej. Podobnie jak w przypadku przewozu towarów niebezpiecznych, nieprawidłowe sporządzenie niezbędnych dokumentów podczas transportu ładunków projektowych zabiera dużo czasu i prowadzi do strat. Ale nie musicie się Państwo już o to martwić- nasi specjaliści wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie, mają duże doświadczenie w przewozie ładunków projektowych i wiedzą dokładnie wszystkie cechy tej procedury.

W skład floty samochodowej R Group wchodzi wszystko, co niezbędne do wykonania przewozów  (w tym do wykonania przewozu ładunków ponadgabarytowych), co gwarantuje bezpośredni kontakt z Firmą. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo i terminową dostawę towarów i gwarantujemy przejrzystość transportu - Państwo zawsze wiecie, gdzie znajduje się przesyłka.

Dowiedz się więcej: rezon@rgroup-cargo.com

Afanasiev Igor Afanasiev Igor

Afanasiev Igor

Skontaktuj się z nami

Kolosovski Dmitri Kolosovski Dmitri

Kolosovski Dmitri

Skontaktuj się z nami

Fuhrpark
OTWARTE ZABUDOWY SKRZYNIOWE
NASZE ZALETY:
Flota samochodowa – 450 pojazdów
Flota samochodowa liczy 450 zespołów pojazdów wyprodukowanych przez czołowych europejskich producentów
Ekologiczność
Cały tabor spełnia normy ochrony środowiska EURO-6
Mobilność
Codziennie uzyskanie raportu na temat lokalizacji Państwa towaru, stały kontakt z menedżerem personalnym, satelitarne monitorowanie – śledzenie ruchu pojazdów za pomocą systemu GPS, stała komunikacja z kierowcą
22 lat doświadczenia
Zespół R Group przeszedł drogę od amatora do profesjonalisty, od Paryża do Uralu! R Group to transport wypróbowany przez czas!
Stabilność
R Group jest zawsze w ruchu! Wraz z zespołem R Group będziecie Państwo zawsze do przodu!
CO ROBIMY:
Pozyskiwanie i uzgodnienie zlecenia transportu
Odbiór dokumentów i podpisanie umowy
Otrzymanie zamówienia przewozu
Realizacja przewozu
Opłacenie transportu
Kalkulacja kosztów