TRANSPORT ŁADUNKÓW PONADGABARYTOWYCH

Ponad 100 przewozów samochodowych ładunków ponadgabarytowych to miesięczny wskaźnik naszej firmy. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie gwarantuje dobór najbardziej bezpiecznej i korzystnej trasy, terminowość i bezpieczeństwo ładunku.

Pracując z R Group, można zredukować koszty transportu ładunków ponadgabarytowych.

NASZE ZALETY:

  • Indywidualne opracowanie projektu na zamówienie. W zakresie przewozów ponadgabarytowych nie ma gotowych rozwiązań, każdy przypadek transportu ładunków wielkogabarytowych lub nietypowych należy traktować oddzielnie. I to jest podstawowa zasada naszej pracy.
  • Własny tabor pojazdów specjalnych. Duża flota samochodowa pozwala korzystać z własnej techniki przy przeprowadzeniu prac towarzyszących i podczas przenoszenia ładunków wielkogabarytowych. Oferujemy również wyposażone samochody, przeznaczone do eskortowania ponadgabarytowych pojazdów.
  • Opracowanie optymalnej trasy dostawy dużych ładunków w Rosji, krajach Unii Celnej i Europy. Szczegółowo planujemy trasy, biorąc pod uwagę specyfikę samego towaru (waga, wymiary), opis techniki i nawierzchni.
  • Przygotowanie niezbędnych dokumentów i pozwoleń. Międzynarodowy transport dużych i ciężkich ładunków wymaga sporo doświadczenia. Należy wziąć pod uwagę specyfikę prawa każdego kraju na trasie i z wyprzedzeniem składać wnioski do odpowiednich władz, aby przewóz ponadgabarytowych ładunków w transporcie samochodowym odbywał się zgodnie z harmonogramem
Dowiedz się więcej: rezon@rgroup-cargo.com

Kuzmich Vitali Kuzmich Vitali

Kuzmich Vitali

Skontaktuj się z nami

Serikov Aleksandr Serikov Aleksandr

Serikov Aleksandr

Skontaktuj się z nami

Fuhrpark
OTWARTE ZABUDOWY SKRZYNIOWE
NASZE ZALETY:
Flota samochodowa – 450 pojazdów
Flota samochodowa liczy 450 zespołów pojazdów wyprodukowanych przez czołowych europejskich producentów
Ekologiczność
Cały tabor spełnia normy ochrony środowiska EURO-6
Mobilność
Codziennie uzyskanie raportu na temat lokalizacji Państwa towaru, stały kontakt z menedżerem personalnym, satelitarne monitorowanie – śledzenie ruchu pojazdów za pomocą systemu GPS, stała komunikacja z kierowcą
22 lat doświadczenia
Zespół R Group przeszedł drogę od amatora do profesjonalisty, od Paryża do Uralu! R Group to transport wypróbowany przez czas!
Stabilność
R Group jest zawsze w ruchu! Wraz z zespołem R Group będziecie Państwo zawsze do przodu!
CO ROBIMY:
Pozyskiwanie i uzgodnienie zlecenia transportu
Odbiór dokumentów i podpisanie umowy
Otrzymanie zamówienia przewozu
Realizacja przewozu
Opłacenie transportu
Kalkulacja kosztów