TRANSPORT ŁADUNKÓW NIEBEZPIECZNYCH

Przewozimy ładunki niebezpieczne następujących klas: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 (według klasyfikacji ADR). Dostawa towarów niebezpiecznych transportem drogowym odbywa się na terenie Rosji i krajów Unii Celnej, jak i poza nimi.

NASZE ZALETY:

  • Wykwalifikowany personel. Nasi kierowcy są przeszkoleni na specjalnych kursach, mają potwierdzające zaświadczenia i pozwolenia do jazdy z niebezpiecznymi ładunkami. Ich kwalifikacje spełniają wszystkie międzynarodowe normy.
  • Do celów międzynarodowego przewozu drogowego towarów niebezpiecznych używany jest transport z własnej floty R Group. Wszystkie samochody posiadają licencje i zezwolenia na przewóz ładunków niebezpiecznych. Możecie Państwo być pewni bezpieczeństwa Państwa ładunku.
  • Każde zamówienie na drogowy przewóz towarów niebezpiecznych stanowi nowe zadanie, które w kontakcie z Państwem rozwiązuje nasz menedżer. Z nim mogą być omówione najdrobniejsze szczegóły i uzyska się szczegółową trasę i ofertę transportu, które najlepiej nadają się do wykonania Państwa zadania.
Dowiedz się więcej: rezon@rgroup-cargo.com

Kolosovski Dmitri Kolosovski Dmitri

Kolosovski Dmitri

Skontaktuj się z nami

Solovchuk Veronika Solovchuk Veronika

Solovchuk Veronika

Skontaktuj się z nami

NASZE ZALETY:
Flota samochodowa – 450 pojazdów
Flota samochodowa liczy 450 zespołów pojazdów wyprodukowanych przez czołowych europejskich producentów
Ekologiczność
Cały tabor spełnia normy ochrony środowiska EURO-6
Mobilność
Codziennie uzyskanie raportu na temat lokalizacji Państwa towaru, stały kontakt z menedżerem personalnym, satelitarne monitorowanie – śledzenie ruchu pojazdów za pomocą systemu GPS, stała komunikacja z kierowcą
22 lat doświadczenia
Zespół R Group przeszedł drogę od amatora do profesjonalisty, od Paryża do Uralu! R Group to transport wypróbowany przez czas!
Stabilność
R Group jest zawsze w ruchu! Wraz z zespołem R Group będziecie Państwo zawsze do przodu!
CO ROBIMY:
Pozyskiwanie i uzgodnienie zlecenia transportu
Odbiór dokumentów i podpisanie umowy
Otrzymanie zamówienia przewozu
Realizacja przewozu
Opłacenie transportu
Kalkulacja kosztów