TRANSPORT ŁADUNKÓW DROBNICOWYCH

W przypadku transportu małej partii ładunku nie musicie Państwo płacić za całościowo załadowany samochód. Jeśli trzeba szybko przewieźć niewielką partię towaru lub części, najatrakcyjniejszym rozwiązaniem jest wysyłka w składzie ładunku. W tym przypadku w celu dostarczania różnych towarów na adres dwóch lub więcej odbiorców wykorzystany jest jeden pojazd.

NASZE ZALETY:

  • Żadnego przepłacania za "zbędne" miejsce w samochodzie, jeśli nie jest potrzebne. Jest to szczególnie korzystne w przypadku częstego transportu małych partii.
  • Dostawa "od drzwi do drzwi". Zabieramy towar z magazynu nadawcy i dostarczamy do magazynu odbiorcy. Nie musicie Państwo zwracać do stron trzecich lub dodatkowo płacić za wysyłkę, na przykład, od naszego magazynu. W razie konieczności posługujemy się magazynami konsolidacyjnymi  (w przewozie ładunków drobnicowych z Europy).
  • Szeroki zasięg geograficzny transportu ładunków drobnicowych. Z nami możecie Państwo szybko przewieźć ładunki drobnicowe z Europy Zachodniej i Wschodniej na teren krajów Unii Celnej i Uzbekistanu.
  • Najlepsza trasa dostawy. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie międzynarodowych przewozów ładunków drobnicowych wybieramy optymalne trasy, to obniżenie kosztów dla Państwa i krótszy czas potrzebny do transportu ładunków.
  • Nasze doświadczenie w transporcie ładunków drobnicowych w Rosji, Europie i krajach Unii Celnej pozwala znacznie zaoszczędzić na logistyce, zawsze zatem jesteśmy pewni dokładnego przestrzegania terminów i ustaleń.
Dowiedz się więcej: rezon@rgroup-cargo.com

Kolosovski Dmitri Kolosovski Dmitri

Kolosovski Dmitri

Skontaktuj się z nami

Kuzmich Vitali Kuzmich Vitali

Kuzmich Vitali

Skontaktuj się z nami

Solovchuk Veronika Solovchuk Veronika

Solovchuk Veronika

Skontaktuj się z nami

NASZE ZALETY:
Flota samochodowa – 450 pojazdów
Flota samochodowa liczy 450 zespołów pojazdów wyprodukowanych przez czołowych europejskich producentów
Ekologiczność
Cały tabor spełnia normy ochrony środowiska EURO-6
Mobilność
Codziennie uzyskanie raportu na temat lokalizacji Państwa towaru, stały kontakt z menedżerem personalnym, satelitarne monitorowanie – śledzenie ruchu pojazdów za pomocą systemu GPS, stała komunikacja z kierowcą
21 lat doświadczenia
Zespół R Group przeszedł drogę od amatora do profesjonalisty, od Paryża do Uralu! R Group to transport wypróbowany przez czas!
Stabilność
R Group jest zawsze w ruchu! Wraz z zespołem R Group będziecie Państwo zawsze do przodu!
CO ROBIMY:
Pozyskiwanie i uzgodnienie zlecenia transportu
Odbiór dokumentów i podpisanie umowy
Otrzymanie zamówienia przewozu
Realizacja przewozu
Opłacenie transportu
Kalkulacja kosztów