SPEDYCJA DROGOWA

Usługa spedycji międzynarodowej znacznie ułatwia dla Państwa proces wysyłki. Bierzemy na siebie całą odpowiedzialność za terminowe dostawy i bezpieczeństwo ładunku.

NASZE ZALETY:

  • W całości załatwiamy formalności i sporządzamy wszelkie dokumenty. Specjaliści ds. spedycji lądowej i logistyki transportowej zbierają komplet dokumentów i sporządzają ich zgodnie z międzynarodowymi normami. To pozwala wyeliminować przestoje i straty czasu z powodu ponownego sporządzenia dokumentów.
  • Dobór transportu do przewozu ładunku. Dobieramy transport, który najlepiej nadaje się do transportu właśnie Państwa przesyłki. Obecność dużej floty minimalizuje czas potrzebny do doboru odpowiedniego transportu, a obecność specjalnych pojazdów sprawia, że możliwy jest transport ładunków ponadgabarytowych i niebezpiecznych.
  • Planowanie i organizacja trasy transportu. Ze wszystkich możliwych opcji wybieramy tylko najbardziej wygodne trasy, które wymagają najmniejszych nakładów finansowych. Przy tym należy wziąć pod uwagę i wskazać wszystkie możliwe trudności, które mogą wystąpić na drodze i mieć wpływ na całkowity czas lub koszt transportu.
  • W całości załatwiamy formalności i sporządzamy wszelkie dokumenty. Nie musicie Państwo martwić się ani na temat gromadzenia czy przygotowania niezbędnych dokumentów, ani na temat przechodzenia kontroli w drodze, ani na temat problemów o charakterze logistycznym - my sami robimy wszystko, co jest potrzebne.

Powierzacie Państwo nam swój ładunek, a my robimy wszystko, aby jego transport do punktu końcowego trwał jak najkrócej i wymagał minimalnego zaangażowania z Państwa strony.

Dowiedz się więcej: rezon@rgroup-cargo.com

NASZE ZALETY:
Flota samochodowa – 450 pojazdów
Flota samochodowa liczy 450 zespołów pojazdów wyprodukowanych przez czołowych europejskich producentów
Ekologiczność
Cały tabor spełnia normy ochrony środowiska EURO-6
Mobilność
Codziennie uzyskanie raportu na temat lokalizacji Państwa towaru, stały kontakt z menedżerem personalnym, satelitarne monitorowanie – śledzenie ruchu pojazdów za pomocą systemu GPS, stała komunikacja z kierowcą
22 lat doświadczenia
Zespół R Group przeszedł drogę od amatora do profesjonalisty, od Paryża do Uralu! R Group to transport wypróbowany przez czas!
Stabilność
R Group jest zawsze w ruchu! Wraz z zespołem R Group będziecie Państwo zawsze do przodu!
CO ROBIMY:
Pozyskiwanie i uzgodnienie zlecenia transportu
Odbiór dokumentów i podpisanie umowy
Otrzymanie zamówienia przewozu
Realizacja przewozu
Opłacenie transportu
Kalkulacja kosztów