O NAS

Od 2018 roku marka R Group obejmuje pięć firm partnerskich: RISING Sp. z o.o., Festina-Invest S.A., RutransLogistik JSC, RACE Sp. z o.o. i REZON TRANS Sp. z o.o.


R Group jest międzynarodową firma transportowa, liderem na rynku przewozów ładunków w międzynarodowym transporcie samochodowym. Nasi pracownicy stanowią zespół profesjonalistów, którzy kochają swoją pracę i mają przed sobą jasno określone cele. Przez 22 lat firma z powodzeniem realizuje ambitne projekty, dzięki czemu zdobywa zaufanie swoich klientów. To nie przypadek, że sloganem firmy jest „Transport wypróbowany przez czas”. 

Stałe załadowanie i przewozy od Europy do Azji, stała dynamika i ruch – tak pokrótce można scharakteryzować przedsiębiorstwo obecnie.

R Group wraz ze standardowymi ładunkami przewozi:

Geografia transportu R Group obejmuje kraje Europy Zachodniej, Rosję, Azję Środkową, Kazachstan itd. Doświadczenie w pracy i struktura firmy pozwala maksymalnie efektywnie wykonywać przewóz: szybko, bezpiecznie i przy minimalnych kosztach.

Od 2005 roku Firma pracuje jako przewoźnik celny.

Od 2016 roku wykonuje transport chłodniczy za pomocą specjalnych agregatów chłodniczych Carrier. Jakość potwierdzona certyfikatem GDP (lipiec, 2016).

W 2016 roku R Group otrzymała certyfikat ISO według standardów 2015 roku (ISO 9001:2015).

Możemy śmiało powiedzieć, że nas wybierają, ponieważ gwarantujemy jakość, zapewnimy niezawodność i potwierdzimy reputację grupy firm. 

R Group  przestrzega wysokich standardów prawnych, etycznych i moralnych podczas wykonywania swoich działań i współpracy z partnerami biznesowymi. W razie wątpliwości co do zgodności z prawem działań lub sugestii pracowników, kontrahentów lub innych osób współpracujących ze Spółką, należy skontaktować się z infolinią antykorupcyjną R Group: rising@rgroup-cargo.com